studio

Proponuję Państwu wykonanie portretu z fotografii - własnego lub bliskiej osoby mogącego być świetnym, wyjątkowym i oryginalnym prezentem dla najbliższych, przyjaciół lub współpracowników. Taki prezent to także dowód naszego szacunku i uczucia do osoby obdarowanej. Usługa ta nabiera szczególnego znaczenia gdy decydujemy się przenieść na płótno wizerunek osoby, której z różnych powodów nie ma w naszym domu, życiu. Namalowany na płótnie olejny portret to zapewne coś więcej niż często tylko skromna lub stara fotografia.

Galeria Portretu


Portrety olejne na zamówienie cieszą się wielką popularnością. Od wieków zdobią wnętrza najwspanialszych rezydencji na całym świecie; zaś przekazywane z pokolenia na pokolenie stanowią jedną z najbardziej osobistych i cenionych pamiątek rodowych.

Maluję na zamówienie portrety /ze zdjęcia/ dzieci, dorosłych, portrety ślubne, rodowe, mundurowe, gwarantując wysoką jakość artystyczną i technologiczną. Terminy i ceny każdorazowo do uzgodnienia w zależności od specyfiki zamawianego dzieła.

Chętnie pomogę w doborze odpowiednich zdjęć osoby portretowanej. Na życzenie również sam wykonuję zdjęcia szczegółowo uzgadniając wersję portretu. Obok przedstawiam galerię przykładowych portretów.

Wykonanie strony www: X 2012 r strony internetowe
©2007-2011 - M.Lubieński